ציוץ

אתר תדמית לקונדיטור/ית רספונסיבי

אתר תדמית לקונדיטור/ית רספונסיבי

מספר קטלוגי: #190לפניכם מאגר אתרי קונדיטורים ונותני שירותים בתחום המזון והמסעדנות . אתרי אינטרנט אלו מותאמים לצרכים של כל מסעדן או כל מי שמתעסק במזון ומסעדנות תוך היענות מקסימלית לחוויית הגולש. המוצרים שלפניכם מונעים באמצעות מערכת ניהול ידידותית ומתקדמת, המתופעלת בקלות.

 באמצעות אתר אטרקטיבי ואינפורמטיבי, לקוחות חדשים ישמחו לבקר אתכם באינטרנט טרם הפגישה, שם תוכלו להציג את עצמכם ולספר אודות השירות שלכם, להציג תיק עבודות וכו'.


אתר קטלוג הוא למעשה גלריה, הפורשת את פריטיה המובחרים לקונה הפוטנציאלי. זהו אתר פרטני בעל תצוגה ויזואלית, הממחישה באופן מקסימלי את חוויית הקניה של הגולש. 

באתר קטלוג החלק הויזואלי הוא השחקן הראשי וכדי לממש את הציפייה של הגולש וכן את הרכישה מצידו צריך לשים תשומת לב לפרטים הקטנים ולמקסם חווית רכישה כמעט כמו שנעשית ע"י בפועל, תוך התאמת האתר לצרכים השיווקיים של העסק.

 אנשי תחום המסעדנות היקרים - הגיע הזמן לבחור את האתר הבא שלכם בשלושה צעדים פשוטים.


אתר תדמית רספונסיבי מתקדם  לקונדיטור

אתר רספונסיבי כללי לרופא/ה בתבנית סימטרית צבעונית, אתר פותח בהתאמה למכשירים סלולרים,מחשבי טאבלט,ומחשבים נייחים וניידים, כך שניתן להינות מפלטפורמת אתר אשר מוצגת בהתאמה על פי רזולוציית וגודל המסך.

האתר כולל 5 עמודי תוכן שונים מותאמים במיוחד לדרישות הלקוח, אחסון ודומיין למשך שנה, מערכת ניהול תוכן מתקדמת ידידותית וקלה לשימוש - בעברית מלאה!, האתר מוכן בשפה העברית, ללא דמי שימוש חודשיים.

החבילה כוללת:

 

ü       תמיכה בסמרטפונים וטאבלטים

ü       ללא התחייבות וללא דמי שימוש

ü          עברית מלאה!

ü          אחסון ודומיין לשנה

ü          5 תבניות עמודי תוכן

ü          הפקת עמודים נוספים

ü          התאמה מלאה למנועי חיפוש

 

  אתר מוכן לעבודה רק לסדר תכנים ולעלות לאוויר פנה לנציג לקבלת עזרה 

 

מוצרים נוספים מהקטגוריה:

מידע נוסף

לפניכם מאגר אתרי אינטרנט המותאמים גם למכשירים סלולרים, אתרים רספונסיבים (R.W.D - Responsive Website Design) מותאמים במיוחד למכשירים סלולרים, סמארטפונים, טבלטים וכמובן לכלל מחשבי ה-PC בדפדפנים השונים.

לפניכם מאגר אתרי אינטרנט המותאמים גם לגלישה בטלפונים סלולריים, אתרים רספונסיבים (R.W.D - Responsive Website Design) אתרים מותאמים לגלישה נוחה במכשירים סלולריים, סמארטפונים, טאבלטים מחשבי ה-PC ולכלל הדפדפנים השונים.

בניית אתרים מותאמים , בניית אתרים רספונסיבים , בניית אתרים מקצועיים , בניית אתרי תדמית , בניית אתרי סחר הכל נמצא בחנות האתרים רק לחפש טוב  מה האתר המתאים ביותר עבורכם בהצלחה...

אתרי האינטרנט שלפניכם נבנו בסטנדרטים גבוהים במיוחד, מונעים על ידי מערכת לניהול תוכן בשפה העברית -ידידותית וקלה לשימוש

אתר תדמית לקונדיטור/ית רספונסיבי
הזמן אתר
מספר קטלוגי: #00190
חזרה לאתר
טופס הזמנה
תודה שבחרת להשתמש בשירותינו, בבקשה הזן את פרטיך ונציג יחזור אליך ב24 שעות הקרובות
שם האתר: אתר תדמית לקונדיטור/ית רספונסיבי
הזן פרטי התקשרות
אתר תדמית לקונדיטור/ית רספונסיבי
מפרט האתר:
מספר קטלוגי: 190
מחיר: ₪פנה לנציג
x