ציוץ

אתר לחברת מצלמות אבטחה/מוקד שמירה

אתר לחברת מצלמות אבטחה/מוקד שמירה

מספר קטלוגי: #189

באתר קטלוג החלק הויזואלי הוא השחקן הראשי וכדי לממש את הציפייה של הגולש וכן את הרכישה מצידו צריך לשים תשומת לב לפרטים הקטנים ולמקסם חווית רכישה כמעט כמו שנעשית ע"י בפועל, תוך התאמת האתר לצרכים השיווקיים של העסק.
אנחנו מתמחים בבניית אתרים מסחריים בצורה, אשר מקנים לבעל האתר את האפשרות להגדיר את הניווט של הגולשים באתר ובכך לקלוע למטרות השיווק של החנות. ממשקי הניהול באתר הם מהמתקדמים ביותר, מהירים וברזולוציות איכותיות, כי אנחנו מאמינים שרכישה בטוחה מתחילה בחוויית גלישה אמיתית. 

אתר רספונסיבי כללי לרופא/ה בתבנית סימטרית צבעונית, אתר פותח בהתאמה למכשירים סלולרים,מחשבי טאבלט,ומחשבים נייחים וניידים, כך שניתן להינות מפלטפורמת אתר אשר מוצגת בהתאמה על פי רזולוציית וגודל המסך.

האתר כולל 5 עמודי תוכן שונים מותאמים במיוחד לדרישות הלקוח, אחסון ודומיין למשך שנה, מערכת ניהול תוכן מתקדמת ידידותית וקלה לשימוש - בעברית מלאה!, האתר מוכן בשפה העברית, ללא דמי שימוש חודשיים.

החבילה כוללת:

 

ü       תמיכה בסמרטפונים וטאבלטים

ü       ללא התחייבות וללא דמי שימוש

ü          עברית מלאה!

ü          אחסון ודומיין לשנה

ü          5 תבניות עמודי תוכן

ü          הפקת עמודים נוספים

ü          התאמה מלאה למנועי חיפוש

 

  אתר מוכן לעבודה רק לסדר תכנים ולעלות לאוויר פנה לנציג לקבלת עזרה 

 

מוצרים נוספים מהקטגוריה:

מידע נוסף

לפניכם מאגר אתרי אינטרנט המותאמים גם למכשירים סלולרים, אתרים רספונסיבים (R.W.D - Responsive Website Design) מותאמים במיוחד למכשירים סלולרים, סמארטפונים, טבלטים וכמובן לכלל מחשבי ה-PC בדפדפנים השונים.

לפניכם מאגר אתרי אינטרנט המותאמים גם לגלישה בטלפונים סלולריים, אתרים רספונסיבים (R.W.D - Responsive Website Design) אתרים מותאמים לגלישה נוחה במכשירים סלולריים, סמארטפונים, טאבלטים מחשבי ה-PC ולכלל הדפדפנים השונים.

בניית אתרים מותאמים , בניית אתרים רספונסיבים , בניית אתרים מקצועיים , בניית אתרי תדמית , בניית אתרי סחר הכל נמצא בחנות האתרים רק לחפש טוב  מה האתר המתאים ביותר עבורכם בהצלחה...

אתרי האינטרנט שלפניכם נבנו בסטנדרטים גבוהים במיוחד, מונעים על ידי מערכת לניהול תוכן בשפה העברית -ידידותית וקלה לשימוש

אתר לחברת מצלמות אבטחה/מוקד שמירה
טופס הזמנה
תודה שבחרת להשתמש בשירותינו, בבקשה הזן את פרטיך ונציג יחזור אליך ב24 שעות הקרובות
שם האתר: אתר לחברת מצלמות אבטחה/מוקד שמירה
הזן פרטי התקשרות
אתר לחברת מצלמות אבטחה/מוקד  שמירה
מפרט האתר:
מספר קטלוגי: 189
מחיר: ₪פנה לנציג
x