ציוץ

שיטת 2 השלבים אתר מוכן לקנות ולהתחיל לעבוד

 ראית – קנית!

באופן בלעדי אנו מציעים לך לקנות מוצר מוכן במקום, בדיוק כפי שרוכשים נעליים, שעון או כל דבר אחר. בשונה ממה שיש לשוק בניית אתרים להציע שזה אומר בניית אתרים בשיטה הכרוכה בתהליך עבודה ארוך על כל שלביו, אנו מציעים לך רכישה מידית, ללא ימי המתנה למוצר, ללא זמן פיתוח וללא התעסקות מיותרת. האתרים שאנו מציעים לרכישה כבר עברו עיצוב, קידוד ותכנות ברמה המתקדמת ביותר - מה שמקנה לך אתר מוכן לעבודה מיד לאחר רכישת האתר. 

שיטת העבודה שאנו מציעים חוסכת לכם: 

1- ימי עבודה

2 - זמן פעילות על הפרויקט

3 - הקדשת זמן אישי לפגישות וכד' עבור הפרויקט

4 - לקיחת חלק מהותי בכל שלב בתהליך העבודה

5 - התממשקות עם מספר גורמים לטובת בניית האתר

6 - שינויים ותוספות

7 - בלבול

8 - הרבה הרבה כסף! 

בשיטת העבודה שאנו מציעים, בניית אתרים מעולם לא נראתה קלה יותר. אנו מציעים מבחר עצום של אתרים, מעוצבים, מקודדים ובעלי מערכת ניהול מתקדמת לניהול אישי של האתר ללא תלות בבעל מקצוע. כל שעלייך לעשות הוא לבחור את המוצר המתאים לך, לבצע פגישת ייעוץ להקשיב ללמוד ולהבין ויש לך אתר מוכן לעסק שלך .

שיטת העבודה שלנו תייצר ללקוח הקצה אשר מעוניין להשתלב במדיה האינטרנטית  תהליך נוח ומפורט  בו הוא רואה את התוצאה הסופית של מה שהוא בוחר  (כל אתר הוא מוצר מוכן אשר נבדק ועבר את המבדקים והוא מוכן לעבודה) ,הוא מבין במה זה כרוך. ובכך אנו מייצרים תהליך רכישת אתר מקצועי הכולל עיצוב מתקדם ,מערכת ניהול ,קוד נקי ואת כל הכלים המשלימים את הפרויקט בתהליך הקצר והברור ביותר .

אנו מתחייבים להוות מקור של מידע מקצועי אמין ומדויק ככל האפשר , אשר יענה ככל האפשר על כל שאלות הגולשים בתחום, במטרה לעזור להם להגיע להחלטות מושכלות ונכונות לפני הקמת אתר אינטרנטי.

Simple - sites מציעה רכישת אתר אינטרנט מוכן לעבודה מכל הסוגים ,החל מדף נחיתה בסיסי ועד לאתר מתקדם רספונסיבי בעל יכולות ניהול מתקדמות .

החנות תדאג להתעדכן בפלטפורמות חדשות בכל חודש .          
שיטת העבודה בחנות היא שיטה ייחודית שבבסיסה מתבצע שיתוף פעולה בין simple-sites לבין אנשי מקצוע מתחום פיתוח האתרים (מתכנתים ,מקדמי אתרים , עורכי ווידאו ,חברות אחסון  .

Simple - sites מבצעת שיתוף פעולה עם חברות ישראליות וחברות מחו'ל לגבי חידוש תבניות עיצוב עדכניות בתהליך עבודה שוטף ,בכל חודש יעלו לחנות עשרות אתרים מוכנים לעבודה .