ציוץ

simple-sites בניית אתרים - חנות אתרי האינטרנט של ישראל

ובמאה עשרים ואחת ברא לנו את האינטרנט...

את צעדנו הראשונים באינטרנט עשינו כמו כולם מתוך סקרנות לטכנולוגיה מתקדמת, ממש נגענו בעתיד וחזרנו לספר... בהמשך נשאבנו לעולם חי ודינאמי של אפשרויות טכנולוגיות שהוציא מאיתנו את מיטב היצירתיות באין סוף תחומים וכל דלת רק פתחה דלת נוספת, שער, חלון, היום אפילו ממשקוף אנחנו עושים יופי של פנטהאוז.. בקיצור חרשנו את הכביש טוב טוב לפני שהפכנו אותו למסועף ומלא נתיבים ...

SIMPLE  SITES  היא הרעיון המרכזי בקבוצת VITAL  , המובילה את תחום בניית אתרי האינטרנט בישראל. סימפל סייט היא חנות אתרים שנוצרה למעשה מתוך צורך בשיטת עבודה חדשה ויעילה שתשפר את חופש הפעולה ללקוח. לאחר מספר שנים של  (אנחנו אוהבים לחוות על בשרנו : ) הוכח לנו כי שיטת עבודה היא המסמר, שקושר את כל תהליך העבודה יחד וכשהמסמר ישר – הכל דופק כמו שעון (רולקס אם בא לכם..)

ברור שבין הפרמטרים שמסייעים לתהליך עבודה יעיל ופרודוקטיבי חשוב לנו לספק לקהל הגולשים חווית גלישה אמיתית ומוחשית, לספק אתר מגוון, יפה, אינטראקטיבי עם מגוון שירותים וכלים חדשניים ומעניינים, יחד עם זאת הבנו שכל אתר בין אם הוא וילה מפוארת (עם מעלית) או קרוואן יד שנייה (מרופא) שניהם צריכים להיות נגישים, מזמינים ומגיעים במהירות (גם האתר אליכם וגם מהירות הגלישה – שזה חשוב עד דמעות : )


בעולם בו המחר כבר הומצא שלשום וזמן שווה כסף כסף כסף (לא בשקלים כמובן) הכל חייב להיות אינסטנט כי חדשות הופכות מהר מאוד ישנות ומה שהגית בו יומם וליל יכול להיות נחלתו של המתחרה שלך בהרף עין. לכן סימפל סייט שמה דגש על שיטת עבודה פשוטה, יעילה ופרודוקטיבית שמקדמת את תהליך בניית האתר מבלי לגרוע ולו בפיקסל מהאיכות והחדשנות שאנו אוהבים לטפח.

כמו בכל חנות שתבקרו בה גם לנו יש מדפים ונגענו כבר בכמה וכמה מותגים, יש לנו אתר לכל מטרה ובכל אתר יש מערכת ניהול שלא משתווה לשום מערכת ניהול הקיימת בתחום ובכל מערכת ניהול יש מגוון רחב של כלים שימושיים ויעילים לניהול האתר שלך, כי עם כל הכבוד שרכשת את הבגד – אתה גם צריך ללבוש אותו...

 

שורה תחתונה...

הכל עניין של קליק

 

 

ובנימה חגיגית זו אני רוצה להודות ל:

צוות המתכנתים שלנו – DIV  ו  PIXLE ויתר הבאגים

לאנשי השיווק שלנו – דבש ונופת

לגברת התוכן – אוחזת במקלדת

ולמר כספים – מתן שקל